מודיעין עסקי

סוג זה של מידע בא לסייע לכם, בעלי עסקים להכיר בצורה טובה יותר את השוק בו הנכם פועלים להיות מעורים בפעילות המתחרים העיקריים שלכם בשוק ולקבל מידע על מוצר חדש שפיתחו המתחרים, לדעת מי הספקים שלהם והן מדינות היבוא. איסוף המודיעין העסקי והמידע הרלוונטי נעשה על ידנו באופן חוקי, מקצועי ודיסקרטי.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מודיעין תחרותי

אנו יכולים לעזור לך להבין את החוזקות והחולשות של המתחרים שלך, לזהות הזדמנויות שוק חדשות ולפתח אסטרטגיות יעילות כדי להישאר לפני המתחרים.

מחקר שוק

אנו יכולים לערוך מחקר שוק מעמיק כדי לעזור לך להבין טוב יותר את קהל היעד שלך, לזהות מגמות והזדמנויות ולפתח אסטרטגיות שיווק יעילות.

בדיקת נאותות

אנו יכולים לספק שירותי בדיקת נאותות מקיפים כדי לעזור לך לזהות סיכונים והזדמנויות פוטנציאליות לפני קבלת החלטה עסקית.

הגנת המותג

אנו יכולים לעזור לך להגן על המותג והקניין הרוחני שלך על ידי זיהוי והפסקת הפרת סימנים מסחריים, מוצרים מזויפים וצורות אחרות של שימוש לרעה במותג.

בדיקת רקע לעובדים

אנו יכולים לעזור לך לבצע בדיקת רקע על עובדים פוטנציאליים או עובדים נוכחיים כדי לעזור לך לזהות סיכונים פוטנציאליים, ולהבטיח שהעובדים שלך אמינים.

אנחנו מתחייבים לספק מידע מדויק ובזמן כדי לעזור לך לקבל החלטות עסקיות מושכלות.

חוקר פרטי

גילוי האזנות סתר

אם אתם מודאגים מריגול תעשייתי, הקלטות לא חוקיות או האזנות סתר, כדאי ליצור קשר לגילוי האזנות לקבלת ייעוץ. לבדיקה מקדימה או "ניקוי באגים" מקיף של העסק, הבית והרכב.

להמשך קריאה »
חוקר פרטי

איתורים ומסירות

חוקר פרטי יעזור לכם למצוא את מי או מה שאתם מחפשים, מכל סיבה שהיא ובניגוד למה שנהוג לחשוב, לא הכול זמין ברשת ולא הכול גלוי לעין, מכיוון שישנם אנשים, נכסים, מסמכים ומידע שעל מנת לאתר אותם יש צורך בסיוע של יד מקצועית. חקירות רבות מצריכות סוג מסוים של ידע ויכולת באיתור ולכן חוקר פרטי הוא גורם משמעותי לפיצוח חקירה ולהשגת ראיות ותשובות.

להמשך קריאה »
חוקר פרטי

חקירות בכיסוי / דיבוב

לעתים קרובות כאשר נרצה להגיע ולחשוף מידע שידוע רק לאובייקט החקירה נבצע "חקירת דיבוב".

כלומר, נבנה סיפור כיסוי מלא  בהתאם לנסיבות (מטרת החקירה, האובייקט וסביבת העבודה) במידה ונרצה לבדוק את התנהלות העסק והעובדים במצבו הטבעי או כאשר נרצה לאמת חשדות כנגד עובד ספציפי או מחלקה.  

להמשך קריאה »
חוקר פרטי

חקירה כלכלית

חקירה כלכלית הינה חקירה שמטרתה לשקף את מצבו הפיננסי של אדם או גוף עסקי. במהלך החקירה יאספו נתונים אשר יובילו לחשיפת מצבו הפיננסי, כגון: נכסים, רכוש וכסף בארץ ובחו"ל כדוגמת – חשבונות בנק, נכסי נדל"ן, כלי רכב, אחזקות של מניות ומוצרים פיננסים אחרים.

להמשך קריאה »
חוקר פרטי

מעקבים

ניהול מעקב מטרתו לאסוף מידע בדיסקרטיות, לספק הוכחות או לתעד מעשה ללא ידיעת הנבדק. חוקר יכול לעקוב אחר אדם ולחשוף מידע קריטי בזכות הכישורים המתקדמים, הטכנולוגיה החדישה ותשומת ליבו לפרטים הקטנים. מעקב יכול להימשך מספר ימים או שבועות עד להשגת המטרה הרצויה, שהוגדרה על פי הלקוח. כל שירות מעקבים הינו אינדיבידואלי ודורש אסטרטגיות לפי מידת המורכבות של הפעילות ובהתאם לצרכי הלקוח.

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן