איתורים ומסירות

חוקר פרטי יעזור לכם למצוא את מי או מה שאתם מחפשים, מכל סיבה שהיא ובניגוד למה שנהוג לחשוב, לא הכול זמין ברשת ולא הכול גלוי לעין, מכיוון שישנם אנשים, נכסים, מסמכים ומידע שעל מנת לאתר אותם יש צורך בסיוע של יד מקצועית. חקירות רבות מצריכות סוג מסוים של ידע ויכולת באיתור ולכן חוקר פרטי הוא גורם משמעותי לפיצוח חקירה ולהשגת ראיות ותשובות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חוקרים פרטיים פועלים עבור עסקים ועבור אנשים פרטיים ומבטיחים שהמידע שנמסר ללקוח הושג באופן חוקי, ונשאר דיסקרטי. במקרה של איתור, החוקרים ינסו למצוא מידע חשוב כגון כתובתו הנוכחית של הנעדר, מקום עבודתו, מספר טלפון או פרטי קשר אחרים. יחד עם ראיות התומכות בממצאים, הם יאתרו את האדם תוך זמן קצר בזכות עבודה אפקטיבית ומקצועית.

מדובר בדרך כלל על אנשים שנעלמו בעקבות סכסוכים בסוגיות כספיות, הן בתחום העסקי והן בתחום המשפחתי. חלק ניכר ממשימות האיתורים הוא לצורך מסירות של מסמכים מבית המשפט, כולל תיעוד של המסירה עצמה על מנת שעדויות אלו תהיינה תקפות בבית המשפט. מדובר גם על איתור של פרטים טכניים כמו כתובת חדשה לאחר מעבר דירה או מספר טלפון.

מתי נדרש השירות

  •  איתור של אדם אשר הסתבך בחובות וחייב כסף בהוצל״פ ולנושים, אך ״ירד למחתרת״ ונעלמו עקבותיו מאז.
  • איתור של קרובי משפחה אשר ניתק עמם הקשר.
  • איתור בעל חוב לעסק.
  • איתור בעקבות סכסוך בין שותפים עסקיים.
חוקר פרטי

גילוי האזנות סתר

אם אתם מודאגים מריגול תעשייתי, הקלטות לא חוקיות או האזנות סתר, כדאי ליצור קשר לגילוי האזנות לקבלת ייעוץ. לבדיקה מקדימה או "ניקוי באגים" מקיף של העסק, הבית והרכב.

להמשך קריאה »
חוקר פרטי

חקירות בכיסוי / דיבוב

לעתים קרובות כאשר נרצה להגיע ולחשוף מידע שידוע רק לאובייקט החקירה נבצע "חקירת דיבוב".

כלומר, נבנה סיפור כיסוי מלא  בהתאם לנסיבות (מטרת החקירה, האובייקט וסביבת העבודה) במידה ונרצה לבדוק את התנהלות העסק והעובדים במצבו הטבעי או כאשר נרצה לאמת חשדות כנגד עובד ספציפי או מחלקה.  

להמשך קריאה »
מודיעין עסקי

מודיעין עסקי

סוג זה של מידע בא לסייע לכם, בעלי עסקים להכיר בצורה טובה יותר את השוק בו הנכם פועלים להיות מעורים בפעילות המתחרים העיקריים שלכם בשוק ולקבל מידע על מוצר חדש שפיתחו המתחרים, לדעת מי הספקים שלהם והן מדינות היבוא. איסוף המודיעין העסקי והמידע הרלוונטי נעשה על ידנו באופן חוקי, מקצועי ודיסקרטי.

להמשך קריאה »
חוקר פרטי

חקירה כלכלית

חקירה כלכלית הינה חקירה שמטרתה לשקף את מצבו הפיננסי של אדם או גוף עסקי. במהלך החקירה יאספו נתונים אשר יובילו לחשיפת מצבו הפיננסי, כגון: נכסים, רכוש וכסף בארץ ובחו"ל כדוגמת – חשבונות בנק, נכסי נדל"ן, כלי רכב, אחזקות של מניות ומוצרים פיננסים אחרים.

להמשך קריאה »
חוקר פרטי

מעקבים

ניהול מעקב מטרתו לאסוף מידע בדיסקרטיות, לספק הוכחות או לתעד מעשה ללא ידיעת הנבדק. חוקר יכול לעקוב אחר אדם ולחשוף מידע קריטי בזכות הכישורים המתקדמים, הטכנולוגיה החדישה ותשומת ליבו לפרטים הקטנים. מעקב יכול להימשך מספר ימים או שבועות עד להשגת המטרה הרצויה, שהוגדרה על פי הלקוח. כל שירות מעקבים הינו אינדיבידואלי ודורש אסטרטגיות לפי מידת המורכבות של הפעילות ובהתאם לצרכי הלקוח.

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן