חקירה כלכלית

חקירה כלכלית הינה חקירה שמטרתה לשקף את מצבו הפיננסי של אדם או גוף עסקי. במהלך החקירה יאספו נתונים אשר יובילו לחשיפת מצבו הפיננסי, כגון: נכסים, רכוש וכסף בארץ ובחו"ל כדוגמת – חשבונות בנק, נכסי נדל"ן, כלי רכב, אחזקות של מניות ומוצרים פיננסים אחרים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בעזרת חקירות כלכליות ניתן לאסוף מידע הכולל איתור מקורות הכנסה, נכסים ורכוש, כגון נדל"ן בארץ או בחו"ל, כלי רכב בין אם רשומים על הנדון או בעזרת הוכחת מנהג בעלים, איתור חשבונות בנק וזכויות כספיות כגון קופות חיסכון וגמל, ניירות ערך, ירושות ועוד. ישנם בעלי חוב ונוכלים מקצועיים אשר מתמחים בהעלמת רכוש והלבנת הון. אותם נוכלים פועלים באופן מקצועי לטשטש את עקבותיהם. כאשר נאסף מידע בצורה תקינה, יהיה ניתן להציג את אותו מידע בבתי דין רבניים/בית משפט או מול כל גורם רלוונטי אחר.

סיבות לביצוע חקירה כלכלית

גירושין

פעמים רבות בני זוג שנמצאים בהליך עלולים להגיע למחלוקות עבר/הווה/עתיד בנושאים רגישים כגון חלוקת רכוש, משמורות, דמי מזונות ומדור. כאשר אחד הצדדים לא ירצה לחלוק את הרכוש בצורה שווה ו/או לא לשלם מזונות ומדור בהתאם לגובה הכנסתו, הוא ינסה להעלים רכוש או כספים ויש כאלה אשר מתכוננים לגירושין עוד לפני החתונה ורושמים נכסים על בני משפחה או בארנקים וירטואליים.

גביית חובות

כאשר ישנו בעל חוב שנעלם או טוען לאי יכולת להחזרת החוב, אנחנו יכולים לעזור לכם לאתר את בעל החוב או לחשוף את נכסיו (גם אם הבריח אותם לצד ג').

שותפות עסקית

כאשר שוקלים להיכנס לשותפות עסקית עם אדם פרטי או חברה, חשוב שתקבלו החלטה זאת כאשר כל המידע מוצג לפניכם. חקירה כלכלית תחשוף את המצב הכלכלי המלא כולל חובות, תביעות והון, למען החלטה מושכלת (ובאופן נרחב ומדויק יותר מכלל האפשרויות הקיימות כיום בשוק, לרבות דוח BDI).

חשד למעילה בכספים

כאשר עובד או מנהל בעסק חשודים במעילת כספים או העלמת סחורה, חקירה כלכלית לגבי אותו עובד/מנהל, תהווה כלי יעיל ומדויק על מנת להבין מה מצבו הכלכלי של אותו עובד/מנהל.

חוקר פרטי

גילוי האזנות סתר

אם אתם מודאגים מריגול תעשייתי, הקלטות לא חוקיות או האזנות סתר, כדאי ליצור קשר לגילוי האזנות לקבלת ייעוץ. לבדיקה מקדימה או "ניקוי באגים" מקיף של העסק, הבית והרכב.

להמשך קריאה »
חוקר פרטי

איתורים ומסירות

חוקר פרטי יעזור לכם למצוא את מי או מה שאתם מחפשים, מכל סיבה שהיא ובניגוד למה שנהוג לחשוב, לא הכול זמין ברשת ולא הכול גלוי לעין, מכיוון שישנם אנשים, נכסים, מסמכים ומידע שעל מנת לאתר אותם יש צורך בסיוע של יד מקצועית. חקירות רבות מצריכות סוג מסוים של ידע ויכולת באיתור ולכן חוקר פרטי הוא גורם משמעותי לפיצוח חקירה ולהשגת ראיות ותשובות.

להמשך קריאה »
חוקר פרטי

חקירות בכיסוי / דיבוב

לעתים קרובות כאשר נרצה להגיע ולחשוף מידע שידוע רק לאובייקט החקירה נבצע "חקירת דיבוב".

כלומר, נבנה סיפור כיסוי מלא  בהתאם לנסיבות (מטרת החקירה, האובייקט וסביבת העבודה) במידה ונרצה לבדוק את התנהלות העסק והעובדים במצבו הטבעי או כאשר נרצה לאמת חשדות כנגד עובד ספציפי או מחלקה.  

להמשך קריאה »
מודיעין עסקי

מודיעין עסקי

סוג זה של מידע בא לסייע לכם, בעלי עסקים להכיר בצורה טובה יותר את השוק בו הנכם פועלים להיות מעורים בפעילות המתחרים העיקריים שלכם בשוק ולקבל מידע על מוצר חדש שפיתחו המתחרים, לדעת מי הספקים שלהם והן מדינות היבוא. איסוף המודיעין העסקי והמידע הרלוונטי נעשה על ידנו באופן חוקי, מקצועי ודיסקרטי.

להמשך קריאה »
חוקר פרטי

מעקבים

ניהול מעקב מטרתו לאסוף מידע בדיסקרטיות, לספק הוכחות או לתעד מעשה ללא ידיעת הנבדק. חוקר יכול לעקוב אחר אדם ולחשוף מידע קריטי בזכות הכישורים המתקדמים, הטכנולוגיה החדישה ותשומת ליבו לפרטים הקטנים. מעקב יכול להימשך מספר ימים או שבועות עד להשגת המטרה הרצויה, שהוגדרה על פי הלקוח. כל שירות מעקבים הינו אינדיבידואלי ודורש אסטרטגיות לפי מידת המורכבות של הפעילות ובהתאם לצרכי הלקוח.

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן