אודות

אבי בן זיקרי

אבי בן זיקרי הוא חוקר פרטי מקצועי ברישיון משרד המשפטים והינו הבעלים של משרד החקירות אקספרט דיטקטיב. בעל ידע רחב בתחום המשפטי. אבי ילווה אתכם באופן אישי לאורך כל התהליך ויעדכן אתכם בכל רגע נתון.

הוא התחיל את דרכו המקצועית כחוקר פרטי לאחר משבר אישי שחווה, בעקבות זאת הוא הבין  שלפעמים גם הקרובים ביותר אלינו עלולים להפר את האמון ולפעול מאחורי גבך.

אבי פועל  במשך כ-10 שנים ומלווה את לקוחותיו באופן מקצועי ובדיסקרטיות מלאה, כל זאת על ידי רגישות והבנה לסיטואציה הקשה שהם חווים, אבי מעניק ללקחותיו פתרון מהיר, יעיל ואמין.

בנוסף להיותו חוקר פרטי הוא מגשר מוסמך, אבי מתמחה בכל סוגי המעקב – מעקב אחר בני נוער, מעקב אחר מטפלות בקשישים, סכסוכים בין בני משפחה, בגידות בין בני זוג, חקירות כלכליות, איתורים, זיהוי גניבות, חקירת מתחזים.

במשרדנו פועלים חוקרים מהשורה הראשונה כגון:

אייל בן חמו – בעל ניסיון רב של 32 שנים במשטרת ישראל כחוקר ומדריך במכללה הלאומית לשוטרים בתחום החקירות. מתמחה בביצוע חקירות פליליות. מיומן בפיתוח אסטרטגיות חקירה, ביצוע מעקבים ניתוח ראיות ואיסוף מודיעין.

מה מייחד אותנו  ממשרדי חקירות אחרים?

אצלנו במשרד מעבר לליווי המלא שתקבלו אנו שוכרים צוות של עורכי דין אשר מתמקצעים ומומחים בכל התחומים כך שלא תצטרכו לשבור את הראש בלהשיג עורך דין משלכם!  

בנוסף, אבי מחזיק בכלל הרישיונות ובעל כמה אמצעים לחקירה על מנת לעשות את העבודה בצורה המקצועית ביותר ובמענה המהיר ביותר עבורכם.

דילוג לתוכן